Åke Holm relief

Åke Holm relief
Åke Holm relief
Åke Holm relief
Åke Holm relief
Åke Holm relief
Åke Holm relief
Åke Holm relief
Åke Holm relief
Åke Holm relief
Åke Holm relief

Klubbat för:

1 100 SEK

1 500 SEK

ÅKE HOLM (1900-1980): Katter, relief, stengods, glasyr i bruna nuanser, signerad Åke Holm, ca 56x25 cm

Ingår i temaauktion: Skånska konstnärer

Minimala nagg på relieffens bakkant

776018

2020-05-24