Klubbat för:
1 100 SEK
1 500 SEK
ÅKE HOLM (1900-1980): Katter, relief, stengods, glasyr i bruna nuanser, signerad Åke Holm, ca 56x25 cm
Ingår i temaauktion: Skånska konstnärer
Minimala nagg på relieffens bakkant
776018
2020-05-24