Klubbat för:
300 SEK
1 200 SEK
BORDSUR, omkring 1900, zink med marmor, märkt Brunfaut, vitemaljerad urtavla med romerska siffror, nyckel och pendel saknas, höjd ca 28 cm
Urtavla med skador, slitage
776019
2020-05-24