Bordsur Brunfaut omkring 1900

Bordsur Brunfaut omkring 1900
Bordsur Brunfaut omkring 1900
Bordsur Brunfaut omkring 1900
Bordsur Brunfaut omkring 1900
Bordsur Brunfaut omkring 1900
Bordsur Brunfaut omkring 1900
Bordsur Brunfaut omkring 1900
Bordsur Brunfaut omkring 1900
Bordsur Brunfaut omkring 1900
Bordsur Brunfaut omkring 1900

Klubbat för:

300 SEK

1 200 SEK

BORDSUR, omkring 1900, zink med marmor, märkt Brunfaut, vitemaljerad urtavla med romerska siffror, nyckel och pendel saknas, höjd ca 28 cm

Urtavla med skador, slitage

776019

2020-05-24