Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
ÅKE HOLM (1900-1980), Druvbärare, relief, stengods, glasyr i blått och brunt, signerad Åke Holm, ca 20x27 cm
Ingår i temaauktion: Skånska konstnärer
Minimala nagg på bakkant
776026
2020-05-24
Gör en kostnadsfri värdering här