Peter Hvidt & Orla Mølgaard Nielsen sofa

Klubbat för:

580 EUR

Utropspris

700 EUR

PETER HVIDT & ORLA MØLGAARD NIELSEN, soffa, "Minerva", France & Daverkosen, Danmark, 1950/60-tal,
stomme av teak, lösa plymåer i rygg och sits, ett armlän och sido bricka, märkt med plakett. höjd ca 83 cm, längd 222 cm.

Slitage, smärre fläckar. Extra plymåer medföljer som bör kläs om

776034

2020-05-31