Assietter Japan

Assietter Japan
Assietter Japan
Assietter Japan
Assietter Japan

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ASSIETTER, 10 st, porslin, Japan, 1900-tal, dekor i underglasyrblått, diameter 19 cm

Nagg

776036

2020-05-25