Spegel nyrokoko

Spegel nyrokoko
Spegel nyrokoko
Spegel nyrokoko
Spegel nyrokoko
Spegel nyrokoko
Spegel nyrokoko

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL, nyrokoko, sent 1800-tal, målad och bronserad ram 50 x 46 cm..

Sprickor, lagningar, senare bronsering och målning, spegelglaset med folieringsskador.

776046

2020-06-02