Göran Wärff Kosta Boda
Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KOSTA BODA, skål och vas, vas av Göran Wärff, "Zoom", med överfångsdekor i klar glasmassa, skål, troligtvis av Göran Wärff, med underfrångsteknik i grönt
Smärre slitage, smärre repor på undersidan
776050
2020-05-25