Göran Wärff Kosta Boda

Göran Wärff Kosta Boda
Göran Wärff Kosta Boda
Göran Wärff Kosta Boda
Göran Wärff Kosta Boda
Göran Wärff Kosta Boda
Göran Wärff Kosta Boda
Göran Wärff Kosta Boda
Göran Wärff Kosta Boda
Göran Wärff Kosta Boda
Göran Wärff Kosta Boda

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KOSTA BODA, skål och vas, vas av Göran Wärff, "Zoom", med överfångsdekor i klar glasmassa, skål, troligtvis av Göran Wärff, med underfrångsteknik i grönt

Smärre slitage, smärre repor på undersidan

776050

2020-05-25