Muminmuggar

Muminmuggar
Muminmuggar
Muminmuggar
Muminmuggar
Muminmuggar
Muminmuggar

Klubbat för:

5 200 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

MUMINMUGGAR, 4 st, bl.a. "Blå" och mörkgul "Lilla My" (1991-96)

Kuntoraportti

Slitage, repor, nagg

776056

Päivämäärä:

2020-05-25