Muminmuggar
Klubbat för:
5 200 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
MUMINMUGGAR, 4 st, bl.a. "Blå" och mörkgul "Lilla My" (1991-96)
Kuntoraportti
Slitage, repor, nagg
776056
Päivämäärä:
2020-05-25