Byrå Nordiska Kompaniet
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BYRÅ, ca 1920-tal, Nordiska Kompaniet,gustaviansk stil, skiva i kolmårdsmarmor, 3 lådor, draghandtag i mässing, grönmålad, skyltmärkt, höjd ca 80, 95x49 cm
Nyckel finns
Skiva med äldre lagning, senare bemålad
776069
2020-05-25