Byrå Nordiska Kompaniet

Byrå Nordiska Kompaniet
Byrå Nordiska Kompaniet
Byrå Nordiska Kompaniet
Byrå Nordiska Kompaniet
Byrå Nordiska Kompaniet
Byrå Nordiska Kompaniet
Byrå Nordiska Kompaniet
Byrå Nordiska Kompaniet
Byrå Nordiska Kompaniet
Byrå Nordiska Kompaniet
Byrå Nordiska Kompaniet
Byrå Nordiska Kompaniet
Byrå Nordiska Kompaniet
Byrå Nordiska Kompaniet

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BYRÅ, ca 1920-tal, Nordiska Kompaniet,gustaviansk stil, skiva i kolmårdsmarmor, 3 lådor, draghandtag i mässing, grönmålad, skyltmärkt, höjd ca 80, 95x49 cm

Nyckel finns

Skiva med äldre lagning, senare bemålad

776069

2020-05-25