Figuriner

Figuriner
Figuriner
Figuriner
Figuriner
Figuriner
Figuriner

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FIGURINER, 2 st, glaserat porslin, Kina, 1900-tal, sittande man och kvinna, höjd ca 34 cm

Sedvanligt ytslitage, enstaka mindre fotnagg.

776084

2020-06-02