Tesamovar

Tesamovar
Tesamovar
Tesamovar
Tesamovar
Tesamovar
Tesamovar
Tesamovar
Tesamovar

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TESAMOVAR, Ryssland, 1900-talets första hälft, mässing, samt knopp i svärtat trä, höjd ca 48 cm

Bucklor, slitage, knoppen sitter något löst

776113

2020-05-26