Bänk/ Lång taburett gustaviansk stil

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BÄNK, 1900-talet, gustaviansk stil, bemålad, grå klädsel, höjd ca 53, 110x50 cm

Bruksslitage, senare omklädd

776119

2020-05-25