Klubbat för:
35 EUR
Utropspris
150 EUR
TESERVIS, fyra delar, försilvrad mässing, teak, kannornas höjd 19 cm och 23 cm, sockerskål 14 cm, gräddsnäcka 15 cm, Frankrike ca 1930-tal
Slitage.
776120
2020-05-28
Gör en kostnadsfri värdering här