Teservis i försilvrad mässing

Teservis i försilvrad mässing
Teservis i försilvrad mässing
Teservis i försilvrad mässing
Teservis i försilvrad mässing
Teservis i försilvrad mässing
Teservis i försilvrad mässing
Teservis i försilvrad mässing
Teservis i försilvrad mässing

Klubbat för:

35 EUR

Utropspris

150 EUR

TESERVIS, fyra delar, försilvrad mässing, teak, kannornas höjd 19 cm och 23 cm, sockerskål 14 cm, gräddsnäcka 15 cm, Frankrike ca 1930-tal

Slitage.

776120

2020-05-28