Serveringsfat nysilver

Serveringsfat nysilver
Serveringsfat nysilver
Serveringsfat nysilver
Serveringsfat nysilver
Serveringsfat nysilver
Serveringsfat nysilver

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SERVERINGSFAT, 4 st, 1900-tal, nysilver, bl a med vindruvsdekor, 1 st med genombruten sarg ca 51x21 cm, 3 st runda, diameter ca 41-44 cm

Repor förekommer

776130

2020-05-25