Oljemålning landskapsmotiv

Oljemålning landskapsmotiv
Oljemålning landskapsmotiv
Oljemålning landskapsmotiv
Oljemålning landskapsmotiv
Oljemålning landskapsmotiv
Oljemålning landskapsmotiv

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

800 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Landskapsmotiv, olja på pannå, ca 12x16 cm

776131

2020-05-25