Oljemålning Einar Krüger

Oljemålning Einar Krüger
Oljemålning Einar Krüger
Oljemålning Einar Krüger
Oljemålning Einar Krüger

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

EINAR KRÜGER (1910-1988), Fäbodvall, Härjedalen, olja på duk, signerad E Krüger, olja på duk, ca 80x99 cm

776145

2020-05-28