Edition Vogue Mulberry Bayswater Väska

Klubbat för:

2 800 SEK

3 000 SEK

MULBERRY, Bayswater, väska, mörkbrunt läder, detaljer i guldfärgad metall, tre invändiga fack varav ett med blixtlås, etikett och brickmärkt, numrerad 5366984, längd ca 37 cm, höjd ca 26 cm exkl handtag, dustbag medföljer

Bricka med slitage. Saknar hänglås med nycklar.

776147

2020-06-14