Klubbat för:
22 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
JOSEF FRANK, couch, Svenskt Tenn, modellnummer 775, klädd turkosfärgad plysch, lös nackkudde, höjd ca 60, längd 200 cm
Klädsel med omfattande skador och slitage
776148
2020-05-25
Gör en kostnadsfri värdering här