Josef Frank dagbädd

Josef Frank dagbädd
Josef Frank dagbädd
Josef Frank dagbädd
Josef Frank dagbädd
Josef Frank dagbädd
Josef Frank dagbädd
Josef Frank dagbädd
Josef Frank dagbädd
Josef Frank dagbädd
Josef Frank dagbädd
Josef Frank dagbädd
Josef Frank dagbädd

Klubbat för:

22 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

JOSEF FRANK, couch, Svenskt Tenn, modellnummer 775, klädd turkosfärgad plysch, lös nackkudde, höjd ca 60, längd 200 cm

Klädsel med omfattande skador och slitage

776148

2020-05-25