Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HENRI PFEIFFER (Tyskland, 1907-1952): Blommor, monogramsignerad och daterad HP 28, akvarell på papper, uppklistrad, ca 47x32 cm
776168
2020-05-29
Gör en kostnadsfri värdering här