Henri Pfeiffer Akvarell

Henri Pfeiffer Akvarell
Henri Pfeiffer Akvarell
Henri Pfeiffer Akvarell
Henri Pfeiffer Akvarell

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HENRI PFEIFFER (Tyskland, 1907-1952): Blommor, monogramsignerad och daterad HP 28, akvarell på papper, uppklistrad, ca 47x32 cm

776168

2020-05-29