Karel Appel

Karel Appel
Karel Appel
Karel Appel
Karel Appel
Karel Appel
Karel Appel
Karel Appel
Karel Appel
Karel Appel
Karel Appel

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KAREL APPEL (Holland 1921-2006)/ efter: Komposition, signerad Appel, 62/100, offsetlitografi, bladmått ca 57x82 cm, oramat blad

776172

2020-05-29