Säng

Säng
Säng
Säng
Säng
Säng
Säng
Säng
Säng
Säng
Säng

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SÄNG, 1900-tal, fanérad i mahogny, bäddmått ca 83x195 cm

Repor, slitage

776186

2020-05-26