Soffa

Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFA, Olof Lindqvist, omkring 1900-talets mitt, stomme i ek, teakfanerad ryggbricka, plakettmärkt, längd 150 cm, sitshöjd 46 cm

Åldersrelaterat slitage med några torrsprickor, senare tyg

776189

2020-05-31