Skåp 1700-tal

Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal

Klubbat för:

16 500 SEK

Utropspris

15 000 SEK

SKÅP, 2 delat, 1700-tal, bemålad furu, invändigt med lådinredning, höjd 183, 96x48 cm

Saknar lås, slitage, lös listdel, bakstycke skador

776191

2020-05-26