Skåp 1700-tal
2020-05-26
776191
| Klubbat belopp | 16 500 SEK |
| Utropspris | 15 000 SEK |
SKÅP, 2 delat, 1700-tal, bemålad furu, invändigt med lådinredning, höjd 183, 96x48 cm
Saknar lås, slitage, lös listdel, bakstycke skador