Klubbat för:
16 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
SKÅP, 2 delat, 1700-tal, bemålad furu, invändigt med lådinredning, höjd 183, 96x48 cm
Saknar lås, slitage, lös listdel, bakstycke skador
776191
2020-05-26
Gör en kostnadsfri värdering här