Sekretär Frankrike

Sekretär Frankrike
Sekretär Frankrike
Sekretär Frankrike
Sekretär Frankrike
Sekretär Frankrike
Sekretär Frankrike
Sekretär Frankrike
Sekretär Frankrike
Sekretär Frankrike
Sekretär Frankrike
Sekretär Frankrike
Sekretär Frankrike

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SEKRETÄR, Louis XVI, Frankrike, fanérad i mahogny, belsag i mässing, gallerkant, höjd 142, 93x35 cm

Sprickor, slitage, fanérskador, lagningar

776194

2020-05-26