Salongsgrupp rokokostil

Salongsgrupp rokokostil
Salongsgrupp rokokostil
Salongsgrupp rokokostil
Salongsgrupp rokokostil
Salongsgrupp rokokostil
Salongsgrupp rokokostil
Salongsgrupp rokokostil
Salongsgrupp rokokostil
Salongsgrupp rokokostil
Salongsgrupp rokokostil
Salongsgrupp rokokostil
Salongsgrupp rokokostil
Salongsgrupp rokokostil
Salongsgrupp rokokostil

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SALONGSGRUPP (4 dlr), 1900-talets mitt, rokokostil, bestående av: soffa, fåtölj, stol och salongsbord, samtliga stoppade möbler klädda i gul textil med medaljonger, soffans längd 141, rygghöjd 105, fåtöljens rygghöjd 96, bredd 81, bordets höjd 77, 66x56 cm

Bruksslitage, enstaka fläckar, krakelyr på salongbordets skiva

776215

2020-05-26