Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
GIDEON BÖRJE (1891-1965): Stilleben med hummer, signerad, olja på du, senare uppfodrad, ca 53x63 cm
776218
2020-05-26
Gör en kostnadsfri värdering här