693 - Vitrinbord 1900-tal

693 - Vitrinbord 1900-tal
693 - Vitrinbord 1900-tal

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VITRINBORD, betsad bok m fl träslag, kopplat underrede, glas, lock med lås,1900-tal, höjd 69, 70 x 47 cm

Briksslitage

776223

2020-08-22