694 - Sameknivar

694 - Sameknivar
694 - Sameknivar
694 - Sameknivar
694 - Sameknivar
694 - Sameknivar
694 - Sameknivar
694 - Sameknivar
694 - Sameknivar

Såld för:

7 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SAMEKNIVAR, 3 st, med slidor, renhorn, skinn, stål, signerade, PS, GL och PS(?), bl a Per Sunna, l 1900-tal, längder ca 19 - 22,5 cm

Bruksspår

776224

2020-08-22