Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MONTERSKÅP, 1900-talets andra hälft, stomme i aluminum, 2 hyllplan i glas, skjutdörrar, höjd 91, 92x37 cm
Nyckel finns, smärre nagg
776229
2020-06-01
Gör en kostnadsfri värdering här