701 - Takampel glas & mässing

701 - Takampel glas & mässing
701 - Takampel glas & mässing
701 - Takampel glas & mässing
701 - Takampel glas & mässing
701 - Takampel glas & mässing
701 - Takampel glas & mässing
701 - Takampel glas & mässing
701 - Takampel glas & mässing

Såld för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

TAKAMPEL, för 1 ljus, opak matt glaskupa, slipade glasprismor, mässingsdetaljer/-upphängning, 18/1900-tal, höjd ca 75 cm, Ø 30 cm

PROVENIENS: Lars-Yngve Johansson

Bruksspår

776259

2020-08-22