Lennart Larsson Stockholm

Lennart Larsson Stockholm
Lennart Larsson Stockholm
Lennart Larsson Stockholm
Lennart Larsson Stockholm
Lennart Larsson Stockholm
Lennart Larsson Stockholm
Lennart Larsson Stockholm
Lennart Larsson Stockholm

Klubbat för:

300 SEK

1 000 SEK

LENNART LARSSON (1922-2007), Vy över Stockholm, signerad och daterad L Larsson -71, olja på pannå, ca 22,5x30,5 cm

776267

2020-05-30