Per Olof Ultvedt

Per Olof Ultvedt
Per Olof Ultvedt
Per Olof Ultvedt
Per Olof Ultvedt

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PER OLOF ULTVEDT (1927-2006), "Byråkrati", signerad och daterad, blyerts, ca 39x31 cm

Hanteringsveck

776269

2020-05-30