Tage Eriksson oljemålning
Klubbat för:
350 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
TAGE ERIK HELGE ERIKSSON (1916-2003): "Göteborgsskärgård, Hönö", signerad T Eriksson, olja på duk, ca 42x61 cm
Kuntoraportti
776273
Päivämäärä:
2020-05-30