Tage Eriksson oljemålning

Tage Eriksson oljemålning
Tage Eriksson oljemålning
Tage Eriksson oljemålning
Tage Eriksson oljemålning
Tage Eriksson oljemålning
Tage Eriksson oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

TAGE ERIK HELGE ERIKSSON (1916-2003): "Göteborgsskärgård, Hönö", signerad T Eriksson, olja på duk, ca 42x61 cm

Kuntoraportti

776273

Päivämäärä:

2020-05-30