703 - Spegel sengustaviansk

703 - Spegel sengustaviansk
703 - Spegel sengustaviansk
703 - Spegel sengustaviansk
703 - Spegel sengustaviansk
703 - Spegel sengustaviansk
703 - Spegel sengustaviansk
703 - Spegel sengustaviansk
703 - Spegel sengustaviansk
703 - Spegel sengustaviansk
703 - Spegel sengustaviansk

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SPEGEL, sengustaviansk, träskuren dekor och pastellage, bronserad, krönt av bandrosett, genombrytet nollgaller, medaljong med vestal, nordeuropa, omkring 1800, ca 123 x 46 cm

Proveniens
Carl-Fredrik af Peterséns

Bruksslitage

776277

2020-08-22