703 - Spegel sengustaviansk
Klubbat för:
6 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SPEGEL, sengustaviansk, träskuren dekor och pastellage, bronserad, krönt av bandrosett, genombrytet nollgaller, medaljong med vestal, nordeuropa, omkring 1800, ca 123 x 46 cm
Proveniens
Carl-Fredrik af Peterséns
Bruksslitage
776277
2020-08-22