704 - Pottskåp mahogny

704 - Pottskåp mahogny
704 - Pottskåp mahogny
704 - Pottskåp mahogny
704 - Pottskåp mahogny
704 - Pottskåp mahogny
704 - Pottskåp mahogny

Såld för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

POTTSKÅP / SÄNGBORD, sengustaviansk stil, fanerat i mahogny, mässingsdetaljer, 2 lådor, dörrpar, 1900-tal, höjd ca 78, 53 x 37 cm

Bruksslitage

776284

2020-08-22