Klubbat för:
3 200 SEK
3 000 SEK
POTTSKÅP / SÄNGBORD, sengustaviansk stil, fanerat i mahogny, mässingsdetaljer, 2 lådor, dörrpar, 1900-tal, höjd ca 78, 53 x 37 cm
Bruksslitage
776284
2020-08-22