Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
POTTSKÅP / SÄNGBORD, sengustaviansk stil, fanerat i mahogny, mässingsdetaljer, tråg, utdragbar skiva, låda, dörrpar, 1900-tal, höjd ca 78, 41 x 30 cm
Bruksslitage
776294
2020-08-22
Gör en kostnadsfri värdering här