705 - Pottskåp mahogny

705 - Pottskåp mahogny
705 - Pottskåp mahogny
705 - Pottskåp mahogny
705 - Pottskåp mahogny
705 - Pottskåp mahogny
705 - Pottskåp mahogny

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

POTTSKÅP / SÄNGBORD, sengustaviansk stil, fanerat i mahogny, mässingsdetaljer, tråg, utdragbar skiva, låda, dörrpar, 1900-tal, höjd ca 78, 41 x 30 cm

Bruksslitage

776294

2020-08-22