Anders Palmér

Anders Palmér
Anders Palmér
Anders Palmér
Anders Palmér
Anders Palmér
Anders Palmér

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ANDERS PALMÉR (född 1958): Gotland, signerad Palmer, olja på duk, ca 90x130 cm

776296

2020-05-26