Nani Marquina matta

Nani Marquina matta
Nani Marquina matta
Nani Marquina matta
Nani Marquina matta
Nani Marquina matta
Nani Marquina matta

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

NANI MARQUINA, matta, Spanien, postmodern, maskinvävd, signerad, 235 x 170 cm.

Bruksslitage,

776303

2020-06-07