Dagbädd Ib Kofoed-Larsen

Dagbädd Ib Kofoed-Larsen
Dagbädd Ib Kofoed-Larsen
Dagbädd Ib Kofoed-Larsen
Dagbädd Ib Kofoed-Larsen
Dagbädd Ib Kofoed-Larsen
Dagbädd Ib Kofoed-Larsen
Dagbädd Ib Kofoed-Larsen
Dagbädd Ib Kofoed-Larsen
Dagbädd Ib Kofoed-Larsen
Dagbädd Ib Kofoed-Larsen
Dagbädd Ib Kofoed-Larsen
Dagbädd Ib Kofoed-Larsen
Dagbädd Ib Kofoed-Larsen
Dagbädd Ib Kofoed-Larsen

Klubbat för:

8 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

DAGBÄDD, Ib Kofoed-Larsen, Danmark, underrede i teak, stoppad dyna klädd i brunt tyg, tre lösa kuddar, sitthöjd 34, längd 190 x 95 cm

Underrede med repor, märken, dyna med torr stoppning, klädsel med slitage.

776304

2020-05-25