Dagbädd Ib Kofoed-Larsen
Klubbat för:
8 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
DAGBÄDD, Ib Kofoed-Larsen, Danmark, underrede i teak, stoppad dyna klädd i brunt tyg, tre lösa kuddar, sitthöjd 34, längd 190 x 95 cm
Underrede med repor, märken, dyna med torr stoppning, klädsel med slitage.
776304
2020-05-25