Klubbat för:
12 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
SKULPTURER, 1 par, i form av fackelbärande änglar, träskurna och bemålade, 1700-tal,
Proveniens
Ripagården
Åldersrelaterat slitage
776310
2020-08-22
Gör en kostnadsfri värdering här