707 - Skulpturer 1700-tal

707 - Skulpturer 1700-tal
707 - Skulpturer 1700-tal
707 - Skulpturer 1700-tal
707 - Skulpturer 1700-tal
707 - Skulpturer 1700-tal
707 - Skulpturer 1700-tal
707 - Skulpturer 1700-tal
707 - Skulpturer 1700-tal

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

12 000 SEK

SKULPTURER, 1 par, i form av fackelbärande änglar, träskurna och bemålade, 1700-tal,

Proveniens
Ripagården

Åldersrelaterat slitage

776310

2020-08-22