Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 200 SEK
DUKTYG, SERVETTER, 3 obrutna längder, Oskarströms Linne, 1960-tal,130x210 cm resp. 250x50 samt 50x50 cm
Oanvända, åldersrelaterad slitage
776311
2020-05-26
Gör en kostnadsfri värdering här