708 - Skulptur 1700-/1800-tal

708 - Skulptur 1700-/1800-tal
708 - Skulptur 1700-/1800-tal
708 - Skulptur 1700-/1800-tal
708 - Skulptur 1700-/1800-tal
708 - Skulptur 1700-/1800-tal
708 - Skulptur 1700-/1800-tal
708 - Skulptur 1700-/1800-tal
708 - Skulptur 1700-/1800-tal
708 - Skulptur 1700-/1800-tal
708 - Skulptur 1700-/1800-tal

Såld för:

6 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SKULPTUR, sakral, skuret trä, bemålad och delvis förgylld, 1700-tal, höjd/längd ca 55 cm

Åldersrelaterat slitage, färgbortfall

776315

2020-08-22