Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
SKULPTUR, sakral, skuret trä, bemålad och delvis förgylld, 1700-tal, höjd/längd ca 55 cm
Åldersrelaterat slitage, färgbortfall
776315
2020-08-22
Gör en kostnadsfri värdering här