Skulptur häst med släde

Skulptur häst med släde
Skulptur häst med släde
Skulptur häst med släde
Skulptur häst med släde
Skulptur häst med släde
Skulptur häst med släde
Skulptur häst med släde
Skulptur häst med släde
Skulptur häst med släde
Skulptur häst med släde
Skulptur häst med släde
Skulptur häst med släde

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKULPTUR, i form av häst och släde med figur, 1900-tal, bemålat, delvis skulpterat trä, höjd ca 20, total längd ca 51 cm

Smärre/obetydliga skador

776316

2020-05-26