Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKULPTUR, i form av häst och släde med figur, 1900-tal, bemålat, delvis skulpterat trä, höjd ca 20, total längd ca 51 cm
Smärre/obetydliga skador
776316
2020-05-26
Gör en kostnadsfri värdering här