Barbie & Skipper med tillbehör

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BARBIE, SKIPPER, 1960-tal, två dockor, med en ställning, en stor mängd kläder samt diverse tillbehör och accessoarer medföljer

Smärre bruksslitage, fint skick

776318

2020-05-26