Georg Lodström olja

Georg Lodström olja
Georg Lodström olja
Georg Lodström olja
Georg Lodström olja
Georg Lodström olja
Georg Lodström olja
Georg Lodström olja
Georg Lodström olja

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GEORGE LODSTRÖM (1915-1972): "Om sommaren sköna", signerad och daterad Lodström -71, olja på duk, ca 44x53 cm

776328

2020-05-26