Ulrica Hydman-Vallien

Ulrica Hydman-Vallien
Ulrica Hydman-Vallien
Ulrica Hydman-Vallien
Ulrica Hydman-Vallien
Ulrica Hydman-Vallien
Ulrica Hydman-Vallien
Ulrica Hydman-Vallien
Ulrica Hydman-Vallien

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ULRICA HYDMAN VALLIEN (1938-2018): "Knoppar I", signerad Ulrica HV, tusch på rispapper, bladmått ca 39x39 cm

PROVENIENS: Galleri Kamras

776351

2020-05-28